پیشگفتار

0 831

إن الحمد لله نحمده ونستعينه ونستغفره ونشكره، ونشهد أن لا إله إلا الله وحده لا شريك له وأنَّ محمداً عبده ورسوله، ونعوذ بالله من شرور أنفسنا وسيّئات اعمالنا من يهده الله فلا مضل له ومن يضلل فلا هادي له. اللهم صلّ وسلّم وزد وبارك على سيّدنا محمد وعلى آله وصحبه والتابعين.

مطالب که در سیره‌ی سرور کائنات و سیّد المرسلین و خاتم النبیین  با عبارتی ساده و روان برای جوانان به رشته‌ی تحریر درآمده است، جا دارد که به خوبی به جوانان فهمانده شود و از سیرتِ پاکِ سرور عالمیان به عبارتی ساده اضافه از آنچه در جزوه است، به جوانان یاد داده شود تا زندگی و سیرتِ تابناکِ ایشان را سرمشق زندگی خود قرار دهند.

امیدوارم این مطالب در سینه‌ی جوانان نقش ببندد و از جوانی حبّ رسول الله  و خاندان و یارانش روشنایی‌ بخش دل‌ های پاک جوانان گردد.

بار الها! جوانان ما را از جوانی شوق پیروی رسول الله  را عطا فرما! و آنان را در زمان پر از فتنه و آشوب و انحراف در سایه‌ی حمایتت از هر فتنه و آشوب و انحرافی حفظ فرما!

و به پدران و مادران و جوانان و بزرگسالان و… توفیق طاعت ارزانی فرما! و عاقبتِ همه را به فرجام نیک و سعادت ابدی شاد و کامیاب گردان.

وصلى الله وسلّم على سیّد الخلق وحبیب الحقّ صلاةً وسلاماً دائمین متلازمین إلى یوم الدین.

حسیب الله عزیزی – مسوول عمومی سایت

 
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − شش =