مسلمان شدن بزرگترین مافیا در ایتالیا

0 679

مسلمان شدن بزرگترین مافیا در ایتالیا
وینس فوکارللی از خطرناکترین سران مافیا در ایتالیا و حتی سراسر اروپا بود، وی 6 بار از عملیات ترور گروه های مخالفش جان سالم به در برده بود،و سر انجام در یکی از این عملیات ها پسرش را از دست داد !
بعد از کشته شدن پسرش، تغیری اساسی در روحیات و مسیر زندگی این جنایتکار رخ داد!
در روزگار که از شدت مشکلات روحی مینالید با اسلام و قرآن آشنا شد،و تحت تاثیر توصیفات اخروی و زندگی پس از مرگ قرار گرفت، و سر انجام دین اسلام را برای خود برگزید و اسم عبدالسلام را برای خودش انتخاب کرد !

وی در یکی از صد ها مصاحبه تلویزیونی که از او پخش شده است میگوید:
هنگامی که به آیه : (وَلِكُلِّ أُمَّةٍ أَجَلٌ فَإِذَا جَاءَ أَجَلُهُمْ لَا يَسْتَأْخِرُونَ سَاعَةً وَلَا يَسْتَقْدِمُونَ)
( و براى هر امتى دوره و مدتى است، پس چون مدتشان به سر آيد لحظه‌ اى پس و پيش نمى‌ افتند) رسیدم بشدت تحت تاثیر قرار گرفتم و از تمام وجودم دریافتم که مهلت زندگی پسرم به سر آمده بود و وقت تغییر در من است!
وی فردی بود که پلیس ایتالیا از وی واهمه داشت و به تمامی آنها حمله میکرد، و حتی مردم عام شهر هم‌از وی در امام نبودند.
و اما بعد از مسلمان شدن اش رستوارنی اسلامی با کارکنانی مسلمان راه اندازی کرد، و هرگز از نیازمندان و محتاجان پولی دریافت نمیکند…
وی سبب هدایت کثیری از اطرافیان و مردم ایتالیا شده است، بطوریکه تمامی دوستان گذشته اش که در عملیات های مختلفی او را همراهی می کردند اکنون در خیرات و امر به معروف و نهی از منکر همراه ودوست و یاور او اند!
الحمدلله علی نعمه الاسلام …

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + ده =