شیطان پرستی در مدارس فلوریدای آمریکا

0 311

هیئت مدیره مدارس مسیحی محافظه کار در ایالات فلوریدا پس از موافقت با توزیع انجیل در مدارس و منع کتب به عقیده آنان (الحادی)، جزوه‌های حاوی تصاویری از نمادهای شیطان پرستی را نیز در میان دانش آموزان توزیع کرد!
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، مدارس ایالت فلوریدا جزوه‌های حاوی تصاویری از نمادهای شیطان پرستی که کمترین پیروان را در جهان امروز دارد، در میان دانش آموزان توزیع کرد. این جزوه‌ها در قالب “کتاب فعالیت‌های مدرسه‌ای” (The Satanic Children’s Big Book of Activities)  منتشر می‌شود که حاوی تمرین‌های ساده برگرفته از اعتقادات شیطان پرستی مانند کشیدن ستاره پنج گوش وارونه در اطراف تصاویر سرور تاریکی یعنی شیطان است.
این درحالیست که مسئولان مدعی شده‌اند، هدف این است که “جوانان روح و جان خود را تقدیم سرور تاریکی نکنند” و گفتنیست که این مجموعه‌ها توسط «معبد شیطان» منتشر شده است.
جزوه‌های شیطان پرستی پس از آن تهیه شد که هیئت مدیره مدارس مسیحی محافظه کار در ایالت فلوریدا اجازه دادند تا کتب انجیل در مدارس توزیع شود و کتب به زعم آنان ملحدانه مانند “من چرا مسلمان نیستم” و “ملحد کیست” منع شوند. بر همین اساس گروه‌های مخالف ادیان کتاب مذکور را برای فعالیت‌های مدرسه‌ای تهیه کردند و هیئت مدیره مدارس دینی در فلوریدا آن را در میان دانش آموزان توزیع می‌کنند.
لوسیان گریفز سخن‌گوی مجموعه معبد شیطان گفت: ما هیچ‌گاه برای توزیع و نشر آموزه‌های دینی خود در مدارس دولتی تلاشی نکردیم؛ زیرا بر این باوریم که باید به جدایی میان کلیسا و دولت احترام گذاشت؛ اما اگر هیئت مدیره مدارس دولتی به توزیع نشریات دینی و کتاب‌های مقدس بر دانش آموزان موافقت کرده است؛ ما فکر می‌کنیم رفتار مسؤولانه این است که به دانش آموزان امکان دسترسی به نظرات مذهبی مختلف داده شود و تنها صدای یک مذهب و آیین به گوش آن‌ها نرسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 5 =