فواید شگفت انگیز پودر سنجد

0 745

پودر سنجند در درمان آرتروز، روماتیسم و پوكی استخوان معجزه شفایابی شگفت انگیزی دارد.
سنجد، گوشتش گوشت می‌آورد، استخوانش استخوان می‌رویاند و پوستش پوست آور است. کلیه‌ها را گرم و معده را دباغی می‌کند و ایمن از بواسیر و ادرار قطره قطره است. ساق‌ها را نیرو می‌بخشد، کم کالری و مقوی معده است.
بهترین خواص سنجد،‌ رفع کمبود ویتامین C بدن است و خوردن آن ‌از ورود عفونت به بدن پیش‌گیری می‌کند و دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قوی می‌باشد. به‌خاطر وجود ویتامین K در سنجد، دفع کننده سموم معده و روده می‌باشد.همچنین سرشار از فیبر و منبع غنی از کلسیم است و برای افرادی که دچار پوکی استخوان هستند، بسیار مفید است و استخوان‌های افراد را محکم می‌کند و دستگاه گوارش را تقویت می‌کند و برای سردردهایی که علامت مشخصی ندارند بسیار موثر است .
لطفا برای تمام عزیزان‌تان این مطلب را به اشتراک بگذارید یا آموزش دهید .
بخصوص برای افراد مسن که با یک زمین خوردن ساده دچار شکستگی شده و ممکن است در اثر عمل جراحی دچار آمبولی و فوت شوند.
نکته مهم: پوکی استخوان یا بیماری خاموش چهارمین عامل مرگ و میر در جهان شناخته شده و از هر 4 نفر بالای 25 سال 1 نفر مبتلاست؛ ولی اخیراً یک درمان ساده، عالی و بی‌خطر برای آن پیدا شده است. این راه حل نتیجه‌ی تحقیق محققان طب سنتی و به نقل از بوعلی؛ اگر آرد و هسته‌ میوه سنجد با هم آسیاب شود مصرف خوراكی آن بیماری آرتروز، روماتیسم و پوكی استخوان را به‌طور چشم‌گیری شفا می‌دهد و روش موثرتر برای درمان است.
طرز تهیه:
تعدادی سنجد تازه را به‌همراه پوست و گوشت و هسته آن را به‌وسیله آسیاب برقی به‌صورت پودر در بیاورید. یک قاشق غذا خوری از پودر را داخل یک لیوان/پیاله شیر تازه کم چرب بریزید و یک قاشق غذا خوری عسل آن‌را شیرین کنید و به عنوان یک وعده غذایی یا یک‌میان وعده میل کنید.
این ترکیب در درمان پوکی استخوان و درد مفاصل مخصوصاً زانو درد معجزه می‌کند. برای درمان سریع‌تر هر روز صبح نیم ساعت قبل از ناشتا/صبحانه به مدت 15 روز نوش جان کنید تا معجزه و اثرات شگفت انگیز آن‌را ببینید.
خدا کند مطلب فوق دریچه‌ای دیگری از سلامتی را به روی شما بگشاید و دروازه‌ای از بیماری‌ها را ببندد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 10 =