حجاب و بیماری های پوستی زنان

0 380

حجاب و بیماریهای پوستی زنان
انجمن سلامت شمال آمریکا در تحقیقات خود به طور علمی‌ و با آمار ثابت کرد که زنان محجبه کمتر به بیماری‌های پوستی دچار می‌شوند.
به گزارش بی باک، باشگاه خبرنگاران، به نقل از اسلام انلاین نوشت: انجمن سلامت شمال آمریکا در تحقیقات خود به طور علمی‌و با آمار ثابت کرد که زنان که حجاب دارند کمتر به بیماری‌های پوستی دچار می‌شوند.
در این تحقیقات که دو گروه از زنان حجاب پوش و غیر محجبه در آن شرکت داشتند در مرحله اول افرادی با شرایط جسمانی، سنی و مشاغل یکسان انتخاب شدند و به مدت ۳ ماه در روزهای مشخص، مورد آزمایش‌های ویژه قرار گرفتند. بعد از گذشت سه ماه محققان به این نتیجه رسیدند که افراد که حجاب می‌پوشیدند از پوست لطیف‌تری برخوردارند و علایم هیچ بیماری پوستی در آنها دیده نمی‌شود در حالی که زنان بدون حجاب با استفاده از کرم‌های ضدآفتاب سعی در حفظ سلامتی پوست خود داشتند اما این اقدام در طولانی مدت باعث از بین رفتن پوست آنها شده بود.
هنگامی‌که پوست زنان غیرمحجبه به طور کامل از اثر این کرم‌ها پاک می‌شد، چین و چروک‌ها و لک‌های فراوانی در پوست آنها به چشم می‌خورد.
محققان اعلام کردند از آنجا که پوست زنان مسلمان (با حجاب) کمتر در معرض پرتوهای فرابنفش خورشید قرار دارد از سلامت بیشتری برخوردار است.
(سایت خانواده خوشبخت)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 10 =