فاطمه زهراء رضی الله عنها و توهین روافض به صحابه و اهل بیت

0 405

این روزها در ایام فاطمیه، توهین و افتراء از هر سو در رسانه ها، مطبوعات و سایتها به مقدسات اهل سنت و جماعت شیوع پیدا کرده است.

فاطمه زهراء رضی الله عنها و توهین روافض به صحابه و اهل بیت

فاطمه رضی الله عنهابدون‌ تردید احترام‌ به‌ خانه‌ حضرت‌ زهرا رضی‌الله عنها احترام‌ به‌ حضرت‌ رسول‌ اكرم‌(صلی الله علیه وآله وسلم) است‌ و هتك‌ حرمت‌ حضرت‌ زهرا رضی‌الله عنها، توهین‌ به‌ رسول‌ اكرم‌(صلی الله علیه وآله وسلم) و خاندان‌ او محسوب‌ می‌گردد، كه‌ هیچ‌ مسلمانی‌ آن‌ را جایز نمی‌داند.
اما بر خلاف‌ آنچه‌ كه روافض ادعا می‌نمایند، عموم مسلمانان معتقدند كه‌ همه ی‌ صحابه‌ و خصوصاً حضرت‌ ابوبكر و عمر رضی‌الله عنهما با دخت‌گرامی ‌رسول‌ اكرم (صلی الله علیه وآله وسلم) رفتاری‌ شایسته‌ داشته‌اند و احترام‌ خانه‌ آن‌ بانوی‌ بزرگوار را كاملاً مراعات‌ نموده‌اند.
چنانچه‌ حضرت‌ ابوبكر(رضی الله عنه) توصیه‌ فرمودند: ارقبوا محمداً(صلی الله علیه وآله وسلم) فی أهل‌ بیته‌ (صحیح بخاری)
حال‌ محمد (صلی الله علیه وآله وسلم) را درباره‌ی‌ اهل‌ بیتش‌ مراعات‌ كنید.
و فرمودند: والذی‌ نفسی بیده‌ لقرابة‌ رسول‌ الله(صلی الله علیه وآله وسلم) احب‌ الی‌ّ أن‌ أصل‌ من‌ قرابتی (صحیح بخاری)
قسم‌ به‌ ذاتی كه‌ جانم‌ در دست‌ اوست ‌ارتباط‌ و خویشاوندی‌ با خاندان‌ پیامبر(صلی الله علیه وسلم) نزد من‌ دوستدارتر از آن‌ است‌ كه‌ با خویشاوندان‌ خویش‌، خویشاوندی‌ نمایم‌.
و از طرفی‌ حضرت‌ ابوبكر(رضی الله عنه) جدّ برخی‌ از ائمه‌ محسوب‌ می‌گردد چنانكه‌ امام‌ صادق‌(رحمه الله)؛ كه‌ مادرش‌ ام‌ فروه‌ نواده‌ی‌ محمد وعبدالرحمن‌، پسران‌ ابوبكر(رضی الله عنه) بود می‌فرمود: من‌ از دو سو نواده‌ی‌ ابوبكرم‌ (ولدنی ابوبكر مرتین)‌ (أعیان الشیعة، ج1، ص: 659)
حضرت‌ عمر فاروق‌(رضی الله عنه) نیز به‌ اهل‌ بیت‌ پیامبر(صلی الله علیه وآله وسلم) احترام‌ خاصی‌ قایل‌ بودند. و خطاب‌ به‌ حضرت‌ فاطمه‌ رضی‌الله عنها فرمودند: (یا فاطمة‌ والله ما رأیت‌ أحداً أحب‌ إلی رسول‌ الله(صلی الله علیه وآله وسلم) منك‌ والله ما كان‌ أحدٌ من‌ الناس‌ بعد أبیك‌(صلی الله علیه وسلم) أحب‌ إلی ‌ّ منك‌). (مستدرک حاکم)
ای‌ فاطمه‌! بخدا قسم‌ من‌ كسی‌ را محبوبتر از تو نزد پیامبر خدا نیافتم‌ و به خدا قسم‌ هیچ‌ كسی‌ بعد از پدر بزرگوارت‌ نزد من‌ محبوبتر از شما نیست‌.
عقیده‌ و اراده‌ی‌ خاص‌ حضرت‌ عمر فاروق(رضی الله عنه) به‌ اهل‌ بیت‌ پیامبر(صلی الله علیه وسلم)، سبب‌ شد تا ایشان‌ از ام‌ كلثوم‌ رضی‌الله عنها دختر گرامی‌حضرت‌ علی‌ و فاطمه‌ زهرا رضی‌الله عنهما خواستگاری‌ نمایند و سیدنا علی رضی الله عنه هم دختر خود ام‌ كلثوم‌ رضی‌الله عنها را كه از بطن فاطمه زهراء به دنیا آمده بود به ازدواج سیدنا عمر رضی الله عنه در آورد.
·اما روافض با قبول روایات و دروغ های شهادت حضرت زهراء رضی الله عنها ناخواسته توهین و جسارت بزرگی نسبت به علی رضی الله عنه روا داشته و او را بسیار ضعیف و کم‌جرأت نشان داده اند، علی‌ای که در این روایت و چند روایت دیگر این همه ضعیف است، چگونه در روایاتی دیگر این همه شجاع و غیرتمند جلوه می‌نماید؟!
·چطور ممکن است که علی رضی الله عنه با آن همه شجاعتی که از او سراغ داریم به عمر رضی الله عنه یا به خدمت‌گزارش قنفذ فرصت دهد تا به همسرش که دختر رسول خداص است صدمه‌ای وارد کنند و سبب سقط جنینی بنامی محسن بشوند؟!
·آیا علی رضی الله عنه تا آن حد ضعیف بود که نتواند از حریم خانوادگی خود دفاع کند؟! اگر چنین شخصیتی داشت، چگونه می‌توانست ادعای خلافت و رهبری جامعه مسلمانان را بنماید؟! چگونه می‌توانست از امپراطوری پهناور و نوپای اسلام دفاع کند و آن را اداره نماید؟!.
·         آورده اند: زمانی که فاطمه توسط عمر رضی الله عنه مورد ضرب و شتم قرار گرفت، فاطمه فریاد می‌زد: ای پسر أبی طالب! جنینم را کشتند! اما علی نظاره‌گر این ماجرا بود و برای حمایت از همسرش کاری نمی‌کرد!
  • آیا این سخنان ناسره افراطی‌ها با شأن و مقام علی رضی الله عنه شیرخدا و شهسوار اسلام و قائل عمرو بن عبدودها! سازگار است؟!.
  • آیا این راویان اخبار و طوطیان شکرشکن! فکر می‌کنند، خادم اسلام و مسلمین اند؟!.
  • آیا این جسارت‌ها و هتک حرمت‌ها به علی و فرزندانش گناه نیست؟!.
·         آیا عمری که پهلوی فاطمه دختر پیامبر خدا را شکسته و بر صورتش سیلی زده و خانه‌اش را به آتش کشیده؛ سزاوار است که با دختر فاطمه و نواده‌ی پیامبر ازدواج کند، و خود علی رضی الله عنه بزرگ‌ترین قاضی صدر اسلام ولی و عقد نکاحش باشد؟!.
به فرض محال اگر چنان کاری از حضرت عمر سر زده بود، علی رضی الله عنه هرگز «ام کلثوم» دختر خود و فاطمه و خواهر تنی حسن و حسین و زینب را به نکاح عمر رضی الله عنه درنمی‌آورد، نه خود ام کلثوم و نه حسنین نیز هرگز حاضر نمی‌شدند، قاتل مادرشان را به عنوان عضوی از خانواده خویش قبول کنند!.
آری، به شهادت منابع شیعه و سنی علی رضی الله عنه دخترش ام کلثوم را به همسری عمر رضی الله عنه درآورد و یک پسر به نام «زید» ثمره‌ی ازدواج‌شان بود که ام کلثوم وفرزندش زید هردو پس از شهادت عمر رضی الله عنه در یک روز فوت کردند.
آری برادران و خواهران مسلمان! روافض معتقدند که عمر و اطرافیان او به خانه ای که فاطمه در آن بوده، هجوم برده اند و درب منزل را سوزانده اند و باعث شهادت فاطمه زهرا و حتی جنین داخل شکمش شده اند که نامش محسن بوده است.
سوالی که اکنون از این جاهلان باید شود این است لطفاً صحت این روایت را ثابت کنید و فراموش نکنید منظور ما تنها و تنها اثبات موارد زیر بطور کامل است نه چیزی دیگر که بصورت مبهم و گوشه و کنایه باشد:
  1. آتش زدن منزل یا درب منزل.
  2. سقط جنین.
  3. شهادت فاطمه زهرا بخاطر این هجوم.
حتی روایاتی که در کتب اهل سنت پیرامون این مسئله موجود است و علمای شیعه نیز دائم به آنها اشاره دارند تنها تهدید به سوزاندن منزل را بیان می کنند نه اینکه اینکار عملی شده باشد و همچنین سقط جنین و شهادت فاطمه نیز در آنها نیست. و آیت الله قزوینی در مدت 8 شب مناظره در شبکه المستقله با وجود اصرار شدید علمای اهل سنت نتوانست حتی یک روایت صحیح در باره این اعتقاد رافضه از کتب علمای خودشان بیاورد…..
و به این مناسبت کتابخانه عقیده برخی از کتابهایی را که در این مورد و سیرت حضرت فاطمه رضی الله عنها نوشته شده خدمت شما عزیزان معرفی می کند:
همچنین برای اطلاع از مکانت و منزلت اهل بیت رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم در نزد اهل سنت به بخش اهل بیت رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم مراجعه نمایید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =